Garanti ve İade Koşulları

Aldığınız her ürün, 24 ay Uzvipos Store garantisi altındadır.

Aşağıda Belirtilen Hususlar Dahilinde Ürününüz Garanti ve İade Kapsamı Dışında Kalmaktadır.

-Fatura tarihinden itibaren 14 günü geçen ve kullanılmış ürünlerde iade kabul edilemez


-Fatura tarihinden itibaren 24ay geçmesi durumunda Garanti kapsamı dışında kalmaktadır


- Uzvipos.com 'dan satın alınan ürünlerin garantisinin devam edebilmesi için üçüncü şahıs ve/veya kurumların; ürünlere herhangi bir şekilde müdahale etmemeleri, ölçü ayarlama, tamir vb. işlemler yapmamaları gerekmektedir. Belirtilen koşullara uyulmayan durumlarda ürünler garanti kapsamı dışında kalmış olur.


- Tüm Uzvipos.com ürünlerin garanti kapsamına girebilmesi için ürünün faturasının ibraz edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürün garanti kapsamında olmayacaktır.


- Almış olduğunuz ürününü tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslimat tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde iade edebilirsiniz.

- Uzvipos.com değersiz taşlı ürünlerde kullanıma bağlı olarak gerçekleşen taş düşmesi ezilmesi garanti kapsamında işlem yapılmamaktadır.

-Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

-Geri ödemeler İadenizin onaylanmasından itibaren 3 (üç) iş günü içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesi yapılacaktır. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vs. durumları tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde anlaşmalı kargo firma bilgileri aşağıda yer almaktadır..

Havaleli iadelerde müşterinin IBAN bilgilerini belirtmetesi gerekmektedir.

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir.

Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.İade ve Değişim Adresi: 

All Rights Reserved. © 2020